Рішення виконавчого комітету Плотицької сільської ради «Про визнання виконавця з надання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької сільської ради»

ріш. 34 від 28.09.18

ПЛОТИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Тернопільського району Тернопільської області

виконавчий комітет

 

Рішення № 34

 

від  28 вересня  2018  року

 

«Про визнання виконавця з надання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької сільської ради»

 

Розглянувши протокол конкурсної комісії з визначення  виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території сільської ради від 28 вересня 2018 року  № 1, керуючись п. 6 ч. 1 ст.ст. 51, 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про відходи», Порядком проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. № 1173, Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», виконавчий комітет сільської ради,

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол з додатком засідання конкурсної комісії з  визначення  виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території сільської ради від 28.09.2018 року № 1.

2. Визнати приватне підприємство «Катруб» переможцем конкурсу з визначення  виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів та єдиним надавачом зазначених послуг на території Плотицької сільської ради.

3. Укласти із ПП «Катруб» договір про надання послуг з вивезення побутових відходів до 31.12.2018 року.

4. ПП «Катруб» узгодити із виконавчим комітетом графік вивезення твердих побутових відходів з території Плотицької сільської ради.

5. Усім споживачам послуг без винятку (підприємствам, установам, організаціям, мешканцям) на території Плотицької сільської ради Тернопільського району в найкоротший термін укласти договори про надання послуг з вивезення побутових відходів із ПП «Катруб».

6. До затвердження в установленому законом порядку норм утворення побутових відходів на території Плотицької сільської ради, застосовувати мінімальні норми надання послуг з вивезення побутових відходів, які передбачені Додатком 2 до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» з розрахунку за 1 куб. м:

– для населення – 197, 52 грн. (з ПДВ);

– для бюджетних організацій – 197,52 грн. (з ПДВ);

– для інших споживачів – 198,75 грн. (з ПДВ).

        7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Плотицького сільського голову Грицишин Є.Б.

 

          Сільський голова                                                                      Є.Б. Грицишин

    Протокол № 1

 

засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг зі збирання

 та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької

 сільської ради Тернопільського району

 

 с. Плотича Тернопільського району                                              28.09.2018 року                                                                                                                                                         

Голова комісії:  Салук Іван Андрійович

Секретар комісії: Пелешок Зоя Борисівна

Члени комісії:

Гладка Наталія Юріївна

Дядьо Мирослав Тимофійович

Маркевич Олег Васильович

 

Присутній: 

–  представник ПП «Катруб» Білик Олег Ростиславович

Особу представника учасника конкурсу та повноваження встановлені.  

 

                                               Порядок денний:

 

1. Вивчення пакету документів, які поступив від учасника конкурсу – ПП «Катруб» на відповідність умовам проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької  сільської  ради Тернопільського району.

2. Проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької сільської ради Тернопільського району.

3. Визначення переможця конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької сільської ради Тернопільського району.

 

 

1. СЛУХАЛИ: голову комісії Салука Івана Андрійовича про відповідність поданого учасником конкурсу пакету документів умовам конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької  сільської ради Тернопільського району.

 

ВИРІШИЛИ: поданий учасником конкурсу  ПП «Катруб» Біликом О.Р. пакету документів відповідає затвердженим умовам проведення конкурсу.

 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – одноголосно.

 

2. ВИСТУПИЛИ: -– представник ПП «Катруб» Білик Олег Ростиславович про діяльність  його підприємства зі збирання та вивезення твердих побутових відходів  та вимоги чинного законодавства України в даній сфері, про можливу майбутню співпрацю із Плотицькою  сільською радою Тернопільського району у випадку визначення переможцем конкурсу ПП  «Катруб»  та запропонував наступну конкурсну пропозицією у розрахунку згідно додатку( додається).

 

ВИРІШИЛИ: прийняти виступ представника учасника конкурсу до уваги.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – одноголосно.

 

3. СЛУХАЛИ: голову комісії Салука І.А. про визначення переможця конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької  сільської ради Тернопільського району єдиного учасника конкурсу, який відповідає усім кваліфікаційним вимогам передбачених умовами проведення конкурсу.

 

ВИРІШИЛИ: визначити переможця конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької  сільської ради Тернопільського району – Приватне підприємство «Катруб», який відповідає усім кваліфікаційним вимогам передбачених умовами проведення конкурсу.

 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – одноголосно.

 

Голова комісії:

Салук І.А.

Секретар комісії:

Пелешок З.Б.

Члени комісії:

Гладка Н.Ю.

Дядьо М.Т.

Маркевич О.В.

 

                                                                            Додаток до конкурсної пропозиції.

 

      З урахуванням усіх планових витрат, ПП «Катруб» пропонує надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Плотицької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області за наступною вартістю за 1 куб. м :

–         для населення                         – 197,52 грн. (з ПДВ);

–         для бюджетних організацій  – 197,52 грн. (з ПДВ);

–         для інших споживачів           – 198,75 грн. (з ПДВ).

 

                                Директор ПП «Катруб»         Б.М.Буртак