Типовий індивідуальний договір про надання послуги з управління побутовими відходами на території смт. Дружба

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

до ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з управління побутовими відходами

смт. Дружба                                                                                                                        «02» січня 2024 року

Приватне підприємство «Катруб» (код ЄДРПОУ 32808246, юридична адреса: 48120, Тернопільська обл, Тернопільський р-н, смт. Микулинці, вул. Санаторна, 2), яке є виконавцем послуг з управління побутовими відходами, відповідно до рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради «Про затвердження протоколу № 7 засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із збирання та перевезення побутових відходів (змішаних побутових відходів) на території смт. Дружба Микулинецької громади» № 794 від 28.12.2023 року, пропонує до укладення типовий індивідуальний договір про надання послуг з управління побутовими відходами, індивідуальним споживачам, фізичним особам які є власниками (співвласниками) нерухомого майна, або за згодою власника інша особа, яка користується об’єктом нерухомого майна (далі – Споживач), отримувати послуги з управління побутовими відходами (змішаними побутовими відходами) на території в смт. Дружба Тернопільського району Тернопільської області, шляхом приєднання до ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з управління побутовими відходами (далі – Договір).

Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами (далі – послуга), який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.

Фактом приєднання споживача до умов договору є прийняття пропозиції укласти договір (акцепт), вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви про укладення договору (додаток до договору), сплата рахунка за надану послугу, факт споживання послуги.

Розміщення даного Договору на офіційному веб-сайті Приватного підприємства «Катруб», за посланням: https://katrub.com.ua у розділі: «Публічні договори» є публічною офертою (пропозицією) на адресу Споживачів.

 

 

 

Директор ПП «Катруб»                                                                             Б.М. Буртак

 

Публічна оферта до типового індивідуального договору

Додаток до типового індивідуального договору про надання послуг з управління побутовими відходами смт. Дружба

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з управління побутовими відходами