Типовий індивідуальний договір про надання послуги з управління побутовими відходами на території с.Байківці

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

до ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з управління побутовими відходами

с. Байківці                                                                                                                          «02» січня 2024 року

Приватне підприємство «Катруб» (код ЄДРПОУ 32808246, юридична адреса: 48120, Тернопільська обл, Тернопільський р-н, смт. Микулинці, вул. Санаторна, 2), яке відповідно до рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради «Про визначення переможця конкурсу» № 291 від 28.12.2023 року – є виконавцем послуг з управління побутовими відходами, пропонує до укладення типовий індивідуальний договір про надання послуг з управління побутовими відходами, індивідуальним споживачам, фізичним особам які є власниками (співвласниками) нерухомого майна, або за згодою власника інша особа, яка користується об’єктом нерухомого майна (далі – Споживач), отримувати послуги з управління побутовими відходами (змішаними побутовими відходами) на території сіл Байковецької сільської ради, а саме, Байківці, Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Дубівці, Гаї-Гречинські, Гаї-Шевченківські, Охримівці, Романове Село, Тернопільського району Тернопільської області, шляхом приєднання до ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з управління побутовими відходами (далі – Договір).

Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами (далі – послуга), який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.

Фактом приєднання споживача до умов договору є прийняття пропозиції укласти договір (акцепт), вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви про укладення договору (додаток до договору), сплата рахунка за надану послугу, факт споживання послуги.

Розміщення даного Договору на офіційному веб-сайті Приватного підприємства «Катруб», за посланням: https://katrub.com.ua у розділі: «Публічні договори» є публічною офертою (пропозицією) на адресу Споживачів.

 Директор ПП «Катруб»                                                                             Б.М. Буртак

 

Додаток до типового індивідуального договору про надання послуг з управління побутовими відходами с. Байківці

Публічна ОФЕРТА до типовго індивідуального договору про надання послуг з управління побутовими відходами

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з управління побутовими відходами Байковецька громада